Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Programma

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
24 sep 19:00 Leovardia VR30+1 LAC Frisia 1883 VR30+1
24 sep 19:30 FVC 35+1 Leovardia 35+1
24 sep 19:30 Leeuwarder Zwaluwen 45+1 Leovardia 45+1
24 sep 19:30 Leovardia 45+2 S.C. Stiens 45+1
24 sep 19:30 Leovardia VR30+1 MKV'29 VR30+1
24 sep 20:00 Blauw Wit '34 35+1 Leovardia 35+1
24 sep 20:00 Leovardia 45+1 Nicator 45+1
24 sep 20:00 Leovardia 45+2 FVC 45+1
24 sep 20:00 Nicator VR30+1 Leovardia VR30+1
24 sep 20:30 Leovardia 35+1 Leeuwarder Zwaluwen 35+2
24 sep 20:30 Blauw Wit '34 45+2 Leovardia 45+2
24 sep 20:30 Nicator VR30+1 Leovardia VR30+1
24 sep 20:30 Leovardia VR30+1 MKV'29 VR30+1
24 sep 21:00 LAC Frisia 1883 45+1 Leovardia 45+1
24 sep 21:00 Leeuwarder Zwaluwen VR30+1 Leovardia VR30+1
24 sep 21:00 Leovardia VR30+1 Leeuwarder Zwaluwen VR30+1
24 sep 21:30 Leovardia 45+1 WWS 45+1
24 sep 21:30 LAC Frisia 1883 VR30+1 Leovardia VR30+1
25 sep 8:30 Leovardia JO11-2 S.C. Stiens JO11-2
25 sep 8:30 Leovardia JO10-3 Rijperkerk JO10-1
25 sep 8:30 Leovardia JO9-2 S.C. Stiens JO9-1
25 sep 8:30 Leovardia JO9-3 SJO Warga WWS JO9-2
25 sep 8:30 Blauw Wit’34 JO8 Oranje Leovardia JO8-1
25 sep 9:00 SC Bolsward JO15-1 Leovardia JO15-1
25 sep 9:00 SJO Arum/Stormvogels '64 JO13-1 Leovardia JO13-3
25 sep 9:00 FC Burgum JO7-3 Leovardia JO7-1JM
25 sep 9:10 FC Birdaard JO7-1 Leovardia JO7-1JM
25 sep 9:20 Leovardia JO10-1 St.Annaparochie JO10-1
25 sep 9:20 Leovardia JO8-2 Nicator JO8-1
25 sep 9:20 Leovardia JO7-1JM FVC JO7-2
25 sep 9:50 Leovardia JO13-2 VC Trynwalden JO13-1
25 sep 10:15 Leovardia JO17-1 VC Trynwalden JO17-1
25 sep 10:30 VC Trynwalden JO15-2 Leovardia JO15-2
25 sep 10:30 SJO Broekster Walden JO11-1 Leovardia JO11-1
25 sep 10:45 SC Franeker JO13-1 Leovardia JO13-1
25 sep 11:15 LAC Frisia 1883 JO10-4 Leovardia JO10-2
25 sep 12:00 Leovardia JO17-2 GAVC JO17-2
25 sep 12:15 SSS'68 2 Leovardia 8
25 sep 12:15 Leovardia JO19-1 SJO Broekster Walden JO19-1
25 sep 14:30 Leovardia 1 SC Twijzel 1
25 sep 14:30 Leovardia 5 Makkum 3
25 sep 14:30 LAC Frisia 1883 4 Leovardia 7
25 sep 14:30 Workum JO19-2 Leovardia JO19-2
25 sep 14:30 AVC VR1 Leovardia VR1
25 sep 15:00 Leovardia 4 V en V'68 2
25 sep 15:00 Leovardia 6 LAC Frisia 1883 5
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!