Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Trainingsschema seizoen 2021 / 2022

Trainingsschema seizoen 2021 / 2022

Trainingschema seizoen 2021 / 2022.

JO-07 -   Woensdag 17:00 uur tot 18:00 uur -              Veld 1A
JO-08 -   Woensdag 17:00 uur tot 18:00 uur -              Veld 1B
 
JO09-1 -  Maandag  17:15 uur tot 18:30 uur -              Veld 1C 
                Woensdag 17:15 uur tot 18:30 uur -              Veld 3A
JO09-2 -  Maandag  17:00 uur tot 18:15 uur -               Veld 1A
                Woensdag 17:00 uur tot 18:15 uur -              Veld 1D
JO09-3 -  Maandag  17:00 uur tot  18:15 uur -              Veld 1B
                Woensdag 17:00 uur tot 18:15 uur -              Veld 1C
JO10-1 -  Maandag 17:15 uur tot 18:30 uur -                Veld 3B
                Woensdag 17:15 uur tot 18:30 uur -              Veld 3D
JO10-2 -  Maandag 17:15 uur tot 18:30 uur -                Veld 3A
                Woensdag 17:15 uur tot 18:30 uur -              Veld 3C
JO10-3 -  Maandag 17:15 uur tot 18:30 uur -                Veld 1D
                Woensdag 17:15 uur tot 18:30 uur -              Veld 3B
JO11-1 -  Maandag  18:30 uur tot 19:45 uur -               Veld 3A en 3B
                Woensdag 18:30 uur tot 19:45 uur -               Veld 3A en 3B
JO11-2 -  Maandag  17:15 uur tot 18:30 uur -                Veld 4C en 4D
                Woensdag 17:15 uur tot 18:30 uur -               Veld 4C en 4D

Keepers - Maandag 17:30 uur tot 19:30 uur -                Veld 3C en 3D
                 Woensdag 19:00 uur tot 20:15 uur -              Veld 3C en 3D

JO13-1 -  Dinsdag 18:30 uur tot 19:45 uur -                   Veld 3C en 3D
                Donderdag 18:30 uur tot 19:45 uur -               Veld 3C en 3D
JO13-2 -  Maandag 17:45 uur tot 19:00 uur -                 Veld 4A en 4B
                Woensdag 17:45 uur tot 19:00 uur -               Veld 4A en 4B
JO13-3 -  Dinsdag 18:30 uur tot 19:45 uur -                   Veld 1C en 1D
                Donderdag 18:00 uur tot 19:15 uur -               Veld 1C en 1D
JO15-1 -  Dinsdag 18:00 uur tot 19:30 uur -                   Veld 3A en 3B
                Donderdag 18:00 uur tot 19:30 uur -               Veld 3A en 3B
JO15-2 -  Maandag 18:30 uur tot 19:45 uur -                 Veld 1C en 1D
                Donderdag 18:00 uur tot 19:15 uur -               Veld 1A en 1B
JO17-1 -  Dinsdag 19:45 uur tot 21:15 uur -                   Veld 4A en 4B
                Donderdag 19:45 uur tot 21:00 uur -               Veld 4A en 4B
JO17-2 -  Dinsdag 18:15 uur tot 19:30 uur -                   Veld 4A en 4B
                Donderdag 18:15 uur tot 19:30 uur -               Veld 4A en 4B
JO19-1 -  Dinsdag 19:45 uur tot 21:15 uur -                   Veld 4C en 4D
                Donderdag 19:45  uur tot 21:00 uur -              Veld 4C en 4D
JO19-2 -  Dinsdag 18:15 uur tot 19:30 uur -                   Veld 4C en 4D
                Donderdag 18:15 uur tot 19:45 uur -               Veld 4C en 4D

Keepers - Dinsdag 19:00 uur tot 20:00 uur -                   Veld 1A en 1B

O23 - Maandag  20:15 uur tot 22:00 uur -                       Veld 1

Senioren 1 -  Dinsdag 20:00 uur tot 21:30 uur -              Veld 1
                      Donderdag 19:30 uur tot 21:15 uur -          Veld 1
Dames 1    -  Dinsdag 20:00 uur tot 21:30 uur -              Veld 3C en 3D
                      Donderdag 20:00 uur tot 21:30 uur -          Veld 3C en 3D
Senioren 2 -  Dinsdag 20:00 uur tot 21:30 uur -              Veld 3A en 3B
                      Donderdag 19:30 uur tot 21:00 uur -          Veld 3A en 3B        
Senioren 3 -  Maandag 19:45 uur tot 21:15 uur -            Veld 4
                      Woensdag 20:00 uur tot 21:30 uur -           Veld 4A en 4B
Senioren 4 -  Woensdag 20:15 uur tot 21:45 uur -           Veld 3A en 3B
Senioren 5 -  Donderdag 20:30 uur tot 22:00 uur -          Veld 1A en 1B
Senioren 6 -  Woensdag 20:15 uur tot 21:45 uur -           Veld 3C en 3D
Senioren 7 -  Donderdag 21:00 uur tot 22:00 uur -          Veld 3A en 3B
Senioren 8 -  Donderdag 21:00 uur tot 22:00 uur -          Veld 4A en 4B 

Vrouwen 30+ -  Vrijdag 19:00 uur tot 20:30 uur -              Veld 3
Heren 30+ -  Vrijdag 19:45 uur tot 21:45 uur -                   Veld 4
Studenten - Woensdag 20:00 uur tot 21:30 uur -               Veld 4C en 4D 
Keeperschool vd Berg - Vrijdag 18:00 uur tot 19:30 uur - Veld 1

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Leovardia JO7-1JM 17.00 - 18.00
  • Hoofdveld 1
  • -
Leovardia JO8-1 17.00 - 18.00
  • Hoofdveld 1
  • -
Leovardia JO9-2 17.00 - 18.15
  • Hoofdveld 1
  • -
Leovardia JO9-3 17.00 - 18.15
  • Hoofdveld 1
  • -
Leovardia JO9-1 17.15 - 18.30
  • Veld 3 (kunstgras)
  • -
Leovardia JO10-1 17.15 - 18.30
  • Veld 3 (kunstgras)
  • -
Leovardia JO10-2 17.15 - 18.30
  • Veld 3 (kunstgras)
  • -
Leovardia JO10-3 17.15 - 18.30
  • Veld 3 (kunstgras)
  • -
Leovardia JO11-2 17.15 - 18.30
  • Veld 4 (kunstgras)
  • -
Leovardia JO13-2 17.45 - 19.00
  • Veld 4 (kunstgras)
  • -
Leovardia JO11-1 18.30 - 19.45
  • Veld 3 (kunstgras)
  • -
Leovardia 3 20.00 - 21.30
  • Veld 4 (kunstgras)
  • -
Leovardia 4 20.15 - 21.30
  • Veld 3 (kunstgras)
  • -
Leovardia 6 20.15 - 21.45
  • Veld 3 (kunstgras)
  • -

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Leovardia JO13-3 18.00 - 19.15
  • Hoofdveld 1
  • -
Leovardia JO15-1 18.00 - 19.30
  • Veld 3 (kunstgras)
  • -
Leovardia JO15-2 18.00 - 19.45
  • Hoofdveld 1
  • -
Leovardia JO17-2 18.15 - 19.30
  • Veld 4 (kunstgras)
  • -
Leovardia JO19-2 18.15 - 19.45
  • Veld 4 (kunstgras)
  • -
Leovardia JO13-1 18.30 - 19.45
  • Veld 3 (kunstgras)
  • -
Leovardia 2 19.30 - 21.00
  • Veld 3 (kunstgras)
  • -
Leovardia 1 19.30 - 21.15
  • Hoofdveld 1
  • -
Leovardia JO17-1 19.45 - 21.00
  • Veld 4 (kunstgras)
  • -
Leovardia JO19-1 19.45 - 21.00
  • Veld 4 (kunstgras)
  • -
Leovardia VR1 20.00 - 21.30
  • Veld 3 (kunstgras)
  • -
Leovardia 5 20.30 - 22.00
  • Hoofdveld 1
  • -
Leovardia 7 21.00 - 22.00
  • Veld 3 (kunstgras)
  • -
Leovardia 8 21.00 - 22.00
  • Veld 4 (kunstgras)
  • -

Vrijdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Leovardia VR30+1 19.00 - 21.30
  • Veld 3 (kunstgras)
  • -
Leovardia 35+1 19.45 - 21.45
  • Veld 3 (kunstgras)
  • -

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Leovardia JO9-2 17.00 - 18.15
  • Hoofdveld 1
  • -
Leovardia JO9-3 17.00 - 18.15
  • Hoofdveld 1
  • -
Leovardia JO9-1 17.15 - 18.30
  • Hoofdveld 1
  • -
Leovardia JO10-1 17.15 - 18.30
  • Veld 3 (kunstgras)
  • -
Leovardia JO10-2 17.15 - 18.30
  • Veld 3 (kunstgras)
  • -
Leovardia JO10-3 17.15 - 18.30
  • Hoofdveld 1
  • -
Leovardia JO11-2 17.15 - 18.30
  • Veld 4 (kunstgras)
  • -
Leovardia JO13-2 17.45 - 19.00
  • Veld 4 (kunstgras)
  • -
Leovardia JO11-1 18.30 - 19.45
  • Veld 3 (kunstgras)
  • -
Leovardia JO15-2 18.30 - 19.45
  • Hoofdveld 1
  • -
Leovardia 3 19.45 - 21.15
  • Veld 4 (kunstgras)
  • -

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Leovardia JO15-1 18.00 - 19.30
  • Veld 3 (kunstgras)
  • -
Leovardia JO17-2 18.15 - 19.30
  • Veld 4 (kunstgras)
  • -
Leovardia JO19-2 18.15 - 19.30
  • Veld 4 (kunstgras)
  • -
Leovardia JO13-1 18.30 - 19.45
  • Veld 3 (kunstgras)
  • -
Leovardia JO13-3 18.30 - 19.45
  • Hoofdveld 1
  • -
Leovardia JO17-1 19.45 - 21.15
  • Veld 4 (kunstgras)
  • -
Leovardia JO19-1 19.45 - 21.15
  • Veld 4 (kunstgras)
  • -
Leovardia 1 20.00 - 21.30
  • Hoofdveld 1
  • -
Leovardia 2 20.00 - 21.30
  • Veld 3 (kunstgras)
  • -
Leovardia VR1 20.00 - 21.30
  • Veld 3 (kunstgras)
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!