Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Programma

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
24 sep 19:00 Leovardia VR30+1 LAC Frisia 1883 VR30+1
24 sep 19:30 FVC 35+1 Leovardia 35+1
24 sep 19:30 Leeuwarder Zwaluwen 45+1 Leovardia 45+1
24 sep 19:30 Leovardia 45+2 S.C. Stiens 45+1
24 sep 19:30 Leovardia VR30+1 MKV'29 VR30+1
24 sep 20:00 Blauw Wit '34 35+1 Leovardia 35+1
24 sep 20:00 Leovardia 45+1 Nicator 45+1
24 sep 20:00 Leovardia 45+2 FVC 45+1
24 sep 20:00 Nicator VR30+1 Leovardia VR30+1
24 sep 20:30 Leovardia 35+1 Leeuwarder Zwaluwen 35+2
24 sep 20:30 Blauw Wit '34 45+2 Leovardia 45+2
24 sep 20:30 Nicator VR30+1 Leovardia VR30+1
24 sep 20:30 Leovardia VR30+1 MKV'29 VR30+1
24 sep 21:00 LAC Frisia 1883 45+1 Leovardia 45+1
24 sep 21:00 Leeuwarder Zwaluwen VR30+1 Leovardia VR30+1
24 sep 21:00 Leovardia VR30+1 Leeuwarder Zwaluwen VR30+1
24 sep 21:30 Leovardia 45+1 WWS 45+1
24 sep 21:30 LAC Frisia 1883 VR30+1 Leovardia VR30+1
25 sep 8:30 Leovardia JO11-2 S.C. Stiens JO11-2
25 sep 8:30 Leovardia JO10-3 Rijperkerk JO10-1
25 sep 8:30 Leovardia JO9-2 S.C. Stiens JO9-1
25 sep 8:30 Leovardia JO9-3 SJO Warga WWS JO9-2
25 sep 8:30 Blauw Wit’34 JO8 Oranje Leovardia JO8-1
25 sep 9:00 SC Bolsward JO15-1 Leovardia JO15-1
25 sep 9:00 SJO Arum/Stormvogels '64 JO13-1 Leovardia JO13-3
25 sep 9:00 FC Burgum JO7-3 Leovardia JO7-1JM
25 sep 9:10 FC Birdaard JO7-1 Leovardia JO7-1JM
25 sep 9:20 Leovardia JO10-1 St.Annaparochie JO10-1
25 sep 9:20 Leovardia JO8-2 Nicator JO8-1
25 sep 9:20 Leovardia JO7-1JM FVC JO7-2
25 sep 9:50 Leovardia JO13-2 VC Trynwalden JO13-1
25 sep 10:15 Leovardia JO17-1 VC Trynwalden JO17-1
25 sep 10:30 VC Trynwalden JO15-2 Leovardia JO15-2
25 sep 10:30 SJO Broekster Walden JO11-1 Leovardia JO11-1
25 sep 10:45 SC Franeker JO13-1 Leovardia JO13-1
25 sep 11:15 LAC Frisia 1883 JO10-4 Leovardia JO10-2
25 sep 12:00 Leovardia JO17-2 GAVC JO17-2
25 sep 12:15 SSS'68 2 Leovardia 8
25 sep 12:15 Leovardia JO19-1 SJO Broekster Walden JO19-1
25 sep 14:30 Leovardia 1 SC Twijzel 1
25 sep 14:30 Leovardia 5 Makkum 3
25 sep 14:30 LAC Frisia 1883 4 Leovardia 7
25 sep 14:30 Workum JO19-2 Leovardia JO19-2
25 sep 14:30 AVC VR1 Leovardia VR1
25 sep 15:00 Leovardia 4 V en V'68 2
25 sep 15:00 Leovardia 6 LAC Frisia 1883 5
2 okt 8:30 SC Berlikum JO17-1 Leovardia JO17-2
2 okt 8:30 Suawoude JO10-1 Leovardia JO10-3
2 okt 8:30 Leovardia JO7-1JM FC Burgum JO7-3
2 okt 8:40 FVC JO7-2 Leovardia JO7-1JM
2 okt 8:45 Leovardia JO11-1 Hardegarijp JO11-1
2 okt 8:50 Leovardia JO7-1JM FC Birdaard JO7-1
2 okt 9:00 Leovardia JO15-2 ST Holwerd/Ternaard/Holwerd JO15-1M
2 okt 9:00 Leovardia JO10-2 V en V'68 JO10-1
2 okt 9:00 Leovardia JO9-1 LAC Frisia 1883 JO9-1
2 okt 9:00 Leovardia JO8-1 LAC Frisia 1883 JO8-1
2 okt 9:00 Suawoude JO8-1JM Leovardia JO8-2
2 okt 9:15 V en V'68 JO9-1 Leovardia JO9-2
2 okt 9:30 Leovardia JO13-3 Oosterlittens JO13-2
2 okt 9:30 Friesland JO9-1 Leovardia JO9-3
2 okt 9:45 Leovardia JO13-1 Jubbega JO13-1JM
2 okt 10:00 Leeuwarder Zwaluwen JO10-2 Leovardia JO10-1
2 okt 10:30 Leovardia JO15-1 SC Heerenveen MO16-1
2 okt 10:30 ST Rijperkerk/Suawoude JO13-1 Leovardia JO13-2
2 okt 10:30 Wykels Hallum JO11-1 Leovardia JO11-2
2 okt 11:00 Leeuwarder Zwaluwen JO19-1 Leovardia JO19-1
2 okt 12:00 Leovardia 8 Lions'66 4
2 okt 12:00 Leovardia JO19-2 Friesland JO19-1
2 okt 12:30 Waterpoort Boys 4 Leovardia 5
2 okt 12:30 WWS 2 Leovardia 6
2 okt 14:00 FC Birdaard 2 Leovardia 4
2 okt 14:30 Veenhuizen 1 Leovardia 1
2 okt 14:30 Leovardia 7 SC Franeker 6
2 okt 14:30 Gorredijk JO17-1 Leovardia JO17-1
2 okt 14:30 Leovardia VR1 DTD VR1
6 okt 18:00 Leovardia JO9-3 Leeuwarder Zwaluwen JO9-3
9 okt 8:30 Blauw Wit’34 JO8 Regenboog Leovardia JO8-2
9 okt 8:45 Leovardia JO11-2 SC Berlikum JO11-1
9 okt 9:00 Leovardia JO10-1 Blauw Wit '34 JO10-2
9 okt 9:00 Leovardia JO10-3 FC Burgum JO10-4
9 okt 9:00 Leovardia JO9-1 SC Joure JO9-1
9 okt 9:00 Wykels Hallum JO9-1 Leovardia JO9-2
9 okt 9:00 S.C. Stiens JO9-3 Leovardia JO9-3
9 okt 9:00 Leovardia JO8-1 Zeerobben JO8-1
9 okt 9:00 Leovardia JO7-1JM FVC JO7-2
9 okt 9:10 Leovardia JO7-1JM FC Burgum JO7-3
9 okt 9:20 FC Birdaard JO7-1 Leovardia JO7-1JM
9 okt 10:00 Leovardia JO17-1 SC Bolsward JO17-1
9 okt 10:00 Leovardia JO13-2 Blauw Wit '34 JO13-3
9 okt 10:15 Minnertsga JO13-1JM Leovardia JO13-3
9 okt 10:20 Jistrum JO15-1JM Leovardia JO15-2
9 okt 10:30 Marum JO15-1 Leovardia JO15-1
9 okt 10:45 SC Bolsward JO19-3d Leovardia JO19-2
9 okt 10:50 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO13-1 Leovardia JO13-1
9 okt 11:00 Leovardia JO17-2 FVC JO17-2
9 okt 11:30 Leeuwarder Zwaluwen JO11-1 Leovardia JO11-1
9 okt 11:30 FC Burgum JO10-3 Leovardia JO10-2
9 okt 11:45 Lions'66 3 Leovardia 7
9 okt 12:30 Leovardia JO19-1 FVC JO19-1
9 okt 14:00 VC Trynwalden 4 Leovardia 8
9 okt 14:30 Leovardia 1 Rottevalle 1
9 okt 14:30 Leovardia 5 SC Bolsward 5
9 okt 14:45 Leovardia 4 VC Trynwalden 2
9 okt 15:00 Leovardia 6 Lions'66 2
9 okt 15:10 Blauw Wit '34 VR2 Leovardia VR1
13 okt 20:00 S.F. Deinum 3 Leovardia 6
15 okt 19:30 Blauw Wit '34 35+1 Leovardia 35+1
15 okt 19:30 Leovardia VR30+1 LAC Frisia 1883 VR30+1
15 okt 20:00 FVC 35+1 Leovardia 35+1
15 okt 20:00 LAC Frisia 1883 45+1 Leovardia 45+1
15 okt 20:30 Leovardia 35+1 Leeuwarder Zwaluwen 35+2
15 okt 20:30 Leovardia 45+1 Nicator 45+1
15 okt 20:30 MKV'29 VR30+1 Leovardia VR30+1
15 okt 21:00 WWS 45+1 Leovardia 45+1
15 okt 21:00 Leovardia VR30+1 Leeuwarder Zwaluwen VR30+1
15 okt 21:30 Leovardia 45+1 Leeuwarder Zwaluwen 45+1
15 okt 21:30 Nicator VR30+1 Leovardia VR30+1
16 okt 10:30 Leovardia JO15-1 LSC 1890 JO15-1
16 okt 15:00 SC Berlikum 1 Leovardia 1
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!